قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات مورتال گیمز

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مورتال گیمز به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت مورتال گیمز هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای محصولات و سایر خدمات ارائه شده توسط مورتال گیمز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مورتال گیمز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مورتال گیمز از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مورتال گیمز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مورتال گیمز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مورتال گیمز اقدام کند.

همچنین از آنجا که مورتال گیمز یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروش محصولات مورتال گیمز

محصولات ارایه شده در وب‌سایت مورتال گیمز از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری که طبق قوانین بازی های رایانه ای و بنیاد ملی می باشد عرضه می‌شود.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده شرکت های معتبر عرضه کننده بازی های رایانه ای است.
- فاکتور کالاهایی که در سایت عرضه می‌شود، کاملا معتبر بوده و همراه ارسال کالا، فاکتور نیز ارسال می‌شود.

- خریداران حداکثر تا قبل از ساعت 9 صبح فردا (در صورتی که روز گذشته خرید کرده باشند) یا 9 صبح همان روز (در صورتی که همان روز اما قبل از ساعت 9 خرید کرده باشند) می توانند کالای خریداری شده را تعویض یا از خرید آن منصرف شوند.
- تمامی سفارشات ساعت 10 صبح به جز روز های تعطیل به اداره پست تحویل داده می شود.
- تمامی بازی های رایانه ای اورجینال شرکت های معتبر زیر نظر بنیاد ملی بازی های رایانه ای می باشد.
- مورتال گیمز تمامی روز های هفته آماده پاسخگو به مشتریان عزیز از طریق تلفن به شماره 08736214131 و شماره موبایل 09372954446 می باشد
- هنگامی کد تخفیف به مشتری اعطا گردد ، مشتری می تواند با وارد کردن کد تخفیف در سبد خرید ، از تخفیف مورتال گیمز بهره مند شود و مورتال گیمز می پذیرد که محصول خریداری شده همراه با تخفیف بوده و در ارسال آن موظف است.